Biolifting / Face Lifting

This post is also available in: Almanca

(Yüzdeki kırışıklıkların biyolojik olarak tedavisi)

 

Prof. Dr. med Rotschild metodu ile Biolifting.

  

Cild yaşlandıkca esnekliğini kaybeder.Buna çevrenin ve stresin de olumsuz etkilerini eklersek,cildin hızlı bir şekilde yaşlanmasını önlememiz mümkünsüz hale gelir.

Bu durumda cilddeki doğal hücre yenilenme dengesi olumsuz yönde etkilenir ve cildde kırışıklıklar başlar.

Biolifting (Biomalaküler) preparatlarla  cilde enjekte edilen hücre bilgileri , derideki hücre bölümnesini ve yenilenmesini aktive eder. Böylece cildin kendini yenileme mekanizması harakete geçerek . verilen informasyonlar doğrultusunda bozulan ve yaşlanan hücrelerin yerine yenilerini üretir ve böylece cildde bir tazelik ve parlaklık oluşur. Cilde enjekte edilen bu biyomolaküler preparatlar tamamen doğal olduğundan , cilde ve bedene hiç bir zarar vermeden yaşlanmayı geciktirir (Anti-Aging etki yapar).

 

25 yaşından sonra cild yaşlanmaya başlar !

 

Bu yaşlardan sonra ilk kırışıklıklar kendini göstermeye başlar. Bağ dokusu gittikce  yenilenme fonksiyonunu kaybeder. Bölgede kan ve lenf dolaşımı kötüleşmeye doğru gider , cild esnekliğini ve parlakılığını kaybeder. İşte tam bu zamandan sonra Biolfting cildin Regenerasyon ve Regulasyon mekanizmalarını harakete geçirerek cildeki yaşlanmayı geciktirir.

 

Biolifting’ en önemli yararları :

  

*İçeriden dışarıya doğal bir  Regenarasyon

*Hiç bir iz ve yara yeri bırakmaz

*Metabolizmayı doğal olarak harakete geçirir

*Yüzün doğal güzelliğini bozmaz

*İstenildiği kadar tekrar edilebilir

*Hiç bir zararı ve yan etkisi yoktur

*Herkese kolayca uygulanır

 

Biolifting’in yapılış şekli:

 

Dört ayrı preparat karıştırılır , çok izel ince bir iğne ile acı vermeden yüzdeki kırışıklıklara , kırışıklık boyunca enjekte edilir. Her seans 1 saat sürer ve haftada en az bir seans uygulanır. Cildin durumuna ve yaşa göre ortalama 10 seans terapie uygulanır.